Link na web školy


SEO webu sledují SEO nástroje.cz

S-rank

Valid XHTML 1.0!

Aktuality

Březen 2013
Upravené materiály k další vlně vzdělávacích kurzů jsou k dispozici zde.

Únor a březen 2013
IT specialista ve spolupráci s autory tiskl upravené materiály a vypaloval CD nosiče pro další vlnu vzdělávacích kurzů. V měsíci březnu proběhla závěrečná schůze realizačního týmu, na které byla rekapitulována odvedená práce.

Leden 2013
Permanentně autoři vzdělávacích kurzů doplňují literaturu a výukové materiály o nové legislativní doplňky a úpravy, doplňují nové freewarové programy např. Orbital Viewer (viz. fotogalerie).

Listopad a prosinec 2012
V listopadu ICT specialista nakonfiguroval nové notebooky pro realizační tým. Nadále pokračuje úprava materiálu pro workshopy (nové legislativní úpravy, které je neustále nutno zapracovávat do vzdělávacích lekcí).

Říjen 2012
V říjnu proběhlo výběrové řízení na nákup hardwaru a softwaru. V tomto měsíci proběhly workshopy, na kterých byli frekventanti seznámeni s moderními trendy rozvoje chemie. Workshopy probíhaly za účasti externích lektorů (z řad univerzit a významných chemických podniků). Fotky z těchto workshopů jsou k dispozici ve fotogalerii.

Září 2012
V září ICT metodik vytvořil propagační leták a plakát projektu, ve kterých informujeme širokou veřejnost o cílech projektu. ICT metodik z vypracovaných materiálů učitelů vytvořil skripta, která budou poskytnuta frekventantům odborných seminářů.

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky
copyright skola (c) 2011